„Es piedzimu laikā…”

Pārbaudes darbs latviešu valodā 11. klasei
„Es piedzimu laikā...”
Es piedzimu laikā, kad cilvēki tika novērtēti, bērnība bija izbaudīta un ģimene bija saliedēta. Es novērtēju laiku, kurā piedzimu, jo tā ir daļa, daļa no tā, kas es tagad esmu. Šis laiks ir mani izveidojis par personību. Manā laikā televīzija bija interesanta un piedzīvojumiem pilna. Cilvēki lasīja daudz grāmatas, tiem bija daudz un dažādu hobiju.
Es piedzimu laikā, kad cilvēki rakstīja vēstules ar roku, kas, manuprāt, parādīja to, cik viens otram esam svarīgi, jo tādējādi tika veltīts otram laiks. Tagad viss notiek caur telefoniem, kuros atbildēt prasa vien pāris sekundes.
Es piedzimu laikā, kad bija albūmi, albūmos bija dažādas bildes - krāsainās, bezkrāsainās. Tagad visi albūmi ir datorā un bildes nevar ne paņemt rokās, ne aptaustīt. Mēs dzīvojam laikmetā, kad viss notiek caur datoriem, bet manā laikā bija vairāk vaļasprieku un taustāmu lietu. Cilvēki vairāk laika pavadīja ārā nevis pie datoriem. Protams, arī šajos la...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.