“Es un mans laiks” Eseja

Mūsdienās ir grūti iet kopā ar laiku. Lai uzsvērtu savu identitāti, cilvēki ir spējīgi uz vairākām lietām. Skatoties uz sabiedrību, var ieraudzīt daudz interesanto un vienlaikus nesaprotamo. Ja, lai ietu ar laiku, ir jāvalkā izaicinošu apģērbu, lasot repu un izteikties tā, lai pēc tam atcērēties negribas, tad tas nav mans laiks. Taču vieglāk un jautrāk dzīvot tā, lai domājot par savu dzīvi, par savu pagātni un tagadni – nebūtu rūgti un aizvainojoši par bezmērķīgi nodzīvotiem gadiem. Es, mans laiks – ir nepieciešams savienot šos divus jēdzienus ķēdē, kura tiks saukta par dzīvi. Var pateikt, ka es dzīvoju kopā ar laiku, bet cenšos nepazaudēt sevi.
XXI gadsimts – ir nozīmīgs skaitlis. Tehnoloģijas, zinātne, māksla ir sasnieguši nebijušo attīstību. Ir grūti noticēt, ka pēc gadiem viss novecosies, pieņems banālu raksturu. Šodien ir grūti iedomāties, ka cilvēki dzīvoja, nezinot televīziju, magnetofonu, ledusskapju. Tas ir parastas lietas mūsu ikdienās.
Mūsu dzīve – ir fenomens. Dzīve dod, mī...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Argumentētā eseja “Dzīves mirkļi”

Ikviena cilvēka dzīves ceļā tiek piedzīvoti neskaitāmi mirkļi – prieki, bēdas, pārbaudījumi, uzvaras un sakāves mirkļi. Šie mirkļi var būt nelieli pārdzīvojumi vai lieli notikumi,

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.