Eseja “Pašattīstības analīze un izvērtējums”

Pirms sākt rakstīt savu eseju es izlasīju Airisa Šteinberga grāmatu “Pedagoģiskā psiholoģija”, lai labāk saprast sava agrajā briedumā intelektuālas un sociālās attīstības īpašības. Tāpēc gribu atstāt šeit “Jau Z. Freids runāja par to, ka pieaugušā dzīvi nosaka spēja mīlēt un spēja strādāt. Mūsdienas mainījusies terminoloģija, bet pēc būtības galvenā ideja ir tā pati: Eriksons runā par tuvību un ģenerativitāti kā pieaugušo labklājības radītāju, citi runā par piederību grupai un personīgiem sasniegumiem, vēl citi- par sabiedrības atzinību un kompetenci kādā jomā. Tā vai citādi cilvēka dzīves labklājība ir saistīta ar veiksmīgu ģimenes dzīvi un apmierinātību ar karjeru.”(A. Šteinberga)
Kā ir rakstījusi Silva Omārova sava grāmatā “Cilvēks dzīvo grupā” : “Cilvēks piedzimst kā bioloģiska būtne. Par sociālu indivīdi, personību un individualitāti cilvēks kļūst, iegustot sociālo pieredzi, kontaktējoties ar citiem cilvēkiem, iesasitoties sociālajās attiecībās, funkcionējot sociālajos procesos”. ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

3parbaudes_darbs_komerctiesības (Gatavs darbs pielikumā)

Eksāmena uzdevums Atbildēt uz jautājumiem (ar piemēriem): Konkludentu darbības pielietošana komerciālas attiecībās? Kas ir „džentlmeņu vienošanās”? Kādas ir atšķirības starp autorlīgumu un “parastu” komerclīgumu? Izstrādāt (modelēt)

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.