Finanšu un nodokļu sistēma Kontroldarbs Nr.1

Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola
Finanšu un nodokļu sistēma
Kontroldarbs Nr. 1
...................................................................................
(Vārds , uzvārds )

uzdevums( 5 punkti )

Budžeta ieņēmumu un izdevumu klasifikācija tās būtība
Budžeta ieņēmumu klasifikāciju Latvijā reglamentē 2005.g. 27. Decembra MK noteikumi Nr.1032 „Noteikumi par budžetu ieņēmumu klasifikāciju”(grozīts no 2011.gada 11.oktobra ar MK Noteikumiem Nr.781):
Noteikumi nosaka budžetu ieņēmumu klasifikāciju, kuru lieto valsts budžeta un pašvaldību budžetu, kā arī valsts un pašvaldību budžetu iestāžu budžeta plānošanai, uzskaitei un pārskatu sagatavošanai. Budžetu ieņēmumu klasifikācija kodificē ieņēmumu veidus, lai nodrošinātu informācijas sistematizēšanu, apkopošanu un apstrādi.
Saskaņā ar MK noteikumiem budžetu ieņēmumu klasifikāciju (pielikums) veido:
grupas un apakšgrupas, kas raksturo ieņēmumu veidu pēc ekonomiskās būtības:
1.grupa „Nodokļu ie...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.