Fizika (3)

1.uzdevums Riteni bremzējot, tas griežas vienmērīgi palēlināti un vienā minūtē samazina griešanas ātrumu no 300 apgr/min līdz 180 apgr/min. Riteņa inerces moments 2kg*m2. Aprēķināt 1. riteņa leņķisko paātrinājumu 2. bremzējošo momentu.
2.uzdevums 2kmol ogļskābās gāzes pie patstāvīga spiediena sasilda par 50°. Aprēķināt 1) gāzes iekšejās enerģijas izmaiņas, 2) gāzes izplešanās darbu 3) gāzei pievadīto siltuma daudzumu.
3.uzdevums Pilnīgas iekšējās atstarošanās robežleņķis kādai vielai ir 45°. Kāds ir pilnīgas polorizācijas (brjustera) leņķis šai vietai?
 

fizDownload
...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Matem.122G (Gatavs darbs pielikumā)

4.uzdevums (16punkti) Aplūkojot zīmējumus, nosauc un uzzīmē daudzstūri, kas rodas taisnu prizmu vai piramīdu šķeļot ar plakni (4. zīm. dota četrstūra piramīda). Pamato, kāda figūra

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.