Fizika (3)

1.uzdevums Riteni bremzējot, tas griežas vienmērīgi palēlināti un vienā minūtē samazina griešanas ātrumu no 300 apgr/min līdz 180 apgr/min. Riteņa inerces moments 2kg*m2. Aprēķināt 1. riteņa leņķisko paātrinājumu 2. bremzējošo momentu.
2.uzdevums 2kmol ogļskābās gāzes pie patstāvīga spiediena sasilda par 50°. Aprēķināt 1) gāzes iekšejās enerģijas izmaiņas, 2) gāzes izplešanās darbu 3) gāzei pievadīto siltuma daudzumu.
3.uzdevums Pilnīgas iekšējās atstarošanās robežleņķis kādai vielai ir 45°. Kāds ir pilnīgas polorizācijas (brjustera) leņķis šai vietai?
 

fizDownload
...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Mežs manā pastkastītē

Saturs Ievads 3 Teorētiskais materiāls 3 Pētnieciskā daļa 3 Secinājumi 3 Izmantotās literatūras un informāciju avotu saraksts 3 Pielikums 3 Ievads Pilsēta uz pastkastītēm dažkārt

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.