Fonētika 170803

Izrakstīt tabulā vārdus, kuros ir pozicionālās un vēsturiskās skaņu pārmaiņas!
Pasvītrotajos teikumos salikt pieturzīmes un tās skaidrot!

Neklaudziniet! Nav Gustītes. Jāpagaida. Nāk mūsu drostaliņa: dzegužpuķes lasīdama, rociņas šūpodama, nemaz nenojauzdama, ka ciemiņš arī steigšus steidzies un akurāt uz sliekšņa mīņājas.(Savrupināts divdabja teiciens, vienl. teik. loc.)
Ienāciet, paraudzieties, tepat pie manis!(Vienlīdzīgi teikuma locekļi,savrupināts apstāklis) Mēs jau ar Gūstīti draudzenes. Rau, še piesēdiet! Nav netīrs, no vecuma samelnējis. Galda malai gan lupatu pārraušu - kur tā pasaules draza rodas, kur nerodas, - varēs elkoņus atspiest.
Cits brīnās kā divi meitieši vienā mājā tik labi var satikt, bet es saku:” Kas ar Gūstīti nevar satikt, tas ar eņģeļiem saplēsīsies.” (Salikts sakārtots teikums ar tiešo runu, palīgteikums) Aiz to jau, redziet, Gustīte par muļķi izdaudzināta, ka pasauli ikkurš ar savu olekti mēra. Pati no tīra zelta būdama un allaž taisni runādama, Gustīte sav...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Mežs manā pastkastītē

Saturs Ievads 3 Teorētiskais materiāls 3 Pētnieciskā daļa 3 Secinājumi 3 Izmantotās literatūras un informāciju avotu saraksts 3 Pielikums 3 Ievads Pilsēta uz pastkastītēm dažkārt

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.