Geriatrisko pacientu psihoemocionālie pārdzīvojumi pirms operācijas laikā pie vispārējas anestēzijas.

LATVIJAS UNIVERSITĀTES
MEDICĪNAS FAKULTĀTES
PROFESIONĀLĀ AUGSTĀKĀS IZGLĪTĪBAS BAKALAURA STUDIJU PROGRAMMA „MĀSZINĪBAS”
 
BAKALAURA DARBS
 
Rīga, 2021
Anotācija
Bakalaura darba tēma – geriatrisko pacientu psihoemocionālie pārdzīvojumi pirms operācijas laikā pie vispārējas anestēzijas. Tēmas aktualitāti nosaka tas, ka psihoemocionālas problēmas geriatriskiem pacientiem rodas no informācijas trūkuma par operāciju un vispārējo anestēziju, jo kad bailes ir radušās, tās ir gandrīz neiespējami izskaust un šāda hiperģeneralizēta agrīnā “iemācīšanās” var traucēt cilvēkam funkcionēt “šeit un tagad”. Šie faktori liek cilvēkiem ciest neirotiskas bailes.(6)
Darba mērķis ir noskaidrot geriatrisko pacientu vērtējumu par saviem psihoemocionāliem pārdzīvojumiem pirms operācijas  laikā pie vispārējas anestēzijas.
Pētniecības uzdevumi ir analizēt zinātnisko literatūru par vispārējo anestēziju, psihoemocionāliem pārdzīvojumiem, analizēt F. Naitengeilas teoriju saistībā ar psihoemocionāliem pārdzīvojumiem,...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.