Globālās ekoloģijas problēmas un risinājumi to mazināšanai + Prezentācija

Ievads 3
1. Problēmu apraksts 5
1.1. Pārapdzīvotība 5
1.2. Klimata pārmaiņas 7
1.3. Bioloģiskā daudzveidība 8
2. Savstarpējā saistība 12
3. Risinājumi 16
Secinājumi 21
Izmantotās literatūras saraksts 23
 
Ievads
Viss, kas ieskauj vai ietekmē dzīvo organismu tā dzīves laikā, tiek saukts par tā vidi. Vide var būt veidota gan no dzīvīvajiem (biotiskajiem), gan nedzīvojošajiem (abiotiskajiem) elementiem. Mūsdienās civilizācija un globalizācija ir dominējošie faktori, kas izraisa pastāvīgas pārmaiņas globālajā vidē. Procesi, kuri veicina globālās vides problēmas ir piesārņojums, globālā sasilšana, ozona noārdīšana, skābais lietus, dabas resursu noplicināšanās, pārapdzīvotība, atkritumu iznīcināšana, mežu izciršana un bioloģiskās daudzveidības samazināšanās. Gandrīz visi šie procesi ir dabas resursu neilgtspējīgas izmantošanas rezultāts. Šo procesu ietekmē tiek negatīvi ietekmēta vide globālā mērogā. CO2 un citu gāzu izdalīšanās nozīmīgos apmēros atmosfērā, fosilā kurināmā sadedzināšanas rez...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.