Google LV atbildes

1. Kāds ir korporatīvās uzņēmējdarbības jēdziens, kā arī kuram korporatīvās uzņēmējdarbības modelim seko Google?
Korporatīvās vadības sistēma ir organizatoriskais modelis, kas, no vienas puses, ir paredzēts, lai regulētu attiecības starp uzņēmumu vadītājiem un to īpašniekiem, no otras puses, lai koordinētu dažādu ieinteresēto personu mērķus, nodrošinot efektīvu uzņēmumu darbību. Pastāv vairāki korporatīvās pārvaldības modeļi. Parasti organizācijās pastāvošā korporatīvā kultūra ir sarežģīts pieņēmumu kopums, kuru visi komandas locekļi ir izveidojuši un kas nosaka vispārēju uzvedības ietvaru.
Korporatīvās uzņēmējdarbības jēdziens ir koncepcija, ar kuras palīdzību uzņēmumi savā darbībā un aktivitātēs, kā arī sadarbībā ar ieinteresētajām pusēm brīvprātīgi integrē sociālo un apkārtējās vides aspektu. (Eiropas Komisijas Uzņēmumu ģenerāldirektorāts)[1]
Korporatīvā uzņēmējdarbība ir brīvprātīga rīcības filozofija un uzņēmējdarbības vērtību aplieci...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.