Google LV atbildes

1. Kāds ir korporatīvās uzņēmējdarbības jēdziens, kā arī kuram korporatīvās uzņēmējdarbības modelim seko Google?
Korporatīvās vadības sistēma ir organizatoriskais modelis, kas, no vienas puses, ir paredzēts, lai regulētu attiecības starp uzņēmumu vadītājiem un to īpašniekiem, no otras puses, lai koordinētu dažādu ieinteresēto personu mērķus, nodrošinot efektīvu uzņēmumu darbību. Pastāv vairāki korporatīvās pārvaldības modeļi. Parasti organizācijās pastāvošā korporatīvā kultūra ir sarežģīts pieņēmumu kopums, kuru visi komandas locekļi ir izveidojuši un kas nosaka vispārēju uzvedības ietvaru.
Korporatīvās uzņēmējdarbības jēdziens ir koncepcija, ar kuras palīdzību uzņēmumi savā darbībā un aktivitātēs, kā arī sadarbībā ar ieinteresētajām pusēm brīvprātīgi integrē sociālo un apkārtējās vides aspektu. (Eiropas Komisijas Uzņēmumu ģenerāldirektorāts)[1]
Korporatīvā uzņēmējdarbība ir brīvprātīga rīcības filozofija un uzņēmējdarbības vērtību aplieci...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.