Iedomājieties, ka Jūsu bakalaura darba pētījums ir par tēmu “Pilsētas lingvistiskā ainava”. Izvēlieties, formulējiet tematu.

1. Eksāmens notiks 19.03. plkst. 18.15–21.20.
2. Eksāmena 1. daļa izpildāma mājās līdz 19.03.
Uzdevums:
Iedomājieties, ka Jūsu bakalaura darba pētījums ir par tēmu “Pilsētas lingvistiskā ainava”
Izvēlieties, formulējiet tematu.
Uzrakstiet iecerētā bakalaura darba ievadu atbilstoši zinātniskā darba prasībām, iekļaujiet visas nepieciešamās zinātniskās kategorijas (ievada vienības). Izmantojiet pieredzi, ko guvāt, analizējot promocijas darbu ievadu.
Izmantojiet 2. patstāvīgajā darbā iegūto teorētisko un faktoloģisko informāciju.
3. Eksāmena 2. daļu veiksit eksāmena dienā.
1. Sieviešu tiesību aizstāvju publisku vēstuli laikrakstā “Diena” par problēmu, kas rodas grūtniecēm un jaunajām ģimenēm tāpēc, ka Covid-19 aizliegumu dēļ nav iespējams iegādāties nepieciešamās preces.
2. Veikalu tīkla “Mazulītis” iesniegumu Latvijas Republikas ekonomikas ministram.
3. Preses relīzi par jauna māmiņām domāta veikala atklāšanu.

Vēstule

Mēs, sieviešu tiesību aizstāvētāji, esam spiesti griezties pie s...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.