IEDZĪVOTĀJU SOCIĀLĀ AIZSARDZĪBA KĀ MŪSDIENU SOCIĀLAS POLITIKAS DAĻA

BALTIJAS STARPTAUTISKĀ AKADĒMIJA
Otrā līmeņa profesionālā studiju programma
„SOCIĀLAIS DARBS”
REFERĀTS
IEDZĪVOTĀJU SOCIĀLĀ AIZSARDZĪBA KĀ MŪSDIENU SOCIĀLAS POLITIKAS DAĻA
SOCIAL PROTECTION OF THE POPULATION AS A PART OF MODERN SOCIAL POLICY
Rīga 2021
ABSTRACT
21st century every democratic country tries to protect its people, to take care that it can live in conditions worthy of it. This issue is also important because everyone, regardless of their characteristics, may find themselves in a situation where they will not be able to protect themselves (from a social point of view). For this and other reasons, it is important to understand the most important aspects that characterize social protection, social policy.
Keywords: social protection, social policy.
IEVADS
Saskaņā ar EP Eirobarometra datiem, Eiropas, t.sk., Latvijas iedzīvotāju skatījumā ES vairāk nekā līdz šim būtu jāiesaistās veselības aprūpes un sociālā nodrošinājuma jomās - Eiropā tā vērtē 70%, Latvijā - 73% respondentu, atz...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.