Iekļaujošās izglītības gadījums.

Gadījums
Vecāku sapulcē trīs no vecākiem izvirzīja pārmetumus skolai, klases audzinātājai un arī Vara vecākiem. Viņi no saviem bērniem bija uzzinājuši, ka Varis stundu laikā, bet pats svarīgākais – kontroldarbos un pārbaudes darbos drīkstot izmantot špikerus, kā arī skolotāja viņam dodot ilgāku laiku, lai pabeigtu darbu.
Šo trīs vecāku galvenais arguments ir – ka klasē un skolā netiek ievērota vienlīdzība. Pēc viņu domām tā ir diskriminācija pret viņu bērniem, tā kā šajā gadījumā Varis arī iespējams saņems tādu pašu vērtējumu kā viņu bērni, un tas nav godīgi.
Visi klases vecāki sadalījās divās grupās.
“Vecāki pret” aizstāvības runa

Starptautiskajā ANO dokumentā “Konvencija par bērna tiesībām” ( spēkā no 1992.05.14.) 23.panta 1.daļā[1] noteikts, ka palīdzēt uzturēt ticību saviem spēkiem un atvieglot iespējas aktīvi piedalīties sabiedrības dzīvē ir tikai tām personām, kas atzītas par fiziski vai garīgi nepilnvērtīgām.

Tā kā Varis nav apmeklējis medicīnisko komisiju un ir tikai psiholog...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.