Iekšējā kontrole nebanku kredītiestādēs 

LATVIJAS UNIVERSITĀTE
BIZNESA, VADĪBAS UN EKONOMIKAS FAKULTĀTE
Iekšējā kontrole nebanku kredītiestādēs 
Internal control of non-bank credit institutions
diplomdarbs
RĪGA 2020
ANOTĀCIJA
Diplomdarba tēma ir „Iekšējā kontrole nebanku kredītiestādēs». 
Šī pētījuma tēmas izvēles aktualitāte pamatojas uz to, ka uzņēmums X darbojas finanšu produktu jomā, nav banka, bet izsniedz ātros kredītus. Lai sasniegtu savu mērķi, uzņēmumam jānoskaidro trūkumi iekšējā vidē.
Pētījuma objekts- nebanku uzņēmums X iekšējā kontrole.
Pētījuma priekšmets - iekšējās kontroles elementi.
Pētījuma mērķis – ir izpētīt iekšējās kontroles uzlabošanas iespējas nebanku kredītiestādē X.
Darbā tika izmantoti visi COSO modeļa elementi.
Noskaidrots, ka iekšējās kontroles sistēma kopumā tiek atbilst COSO elementiem. bet Risku novērtēšanā ir daudz nepilnības.
Uzņēmumam X ir ieteicama vēl viens iekšējās kontroles sistēmas veids, kā uzraudzīt darbinieku darbības rezultātus, ir pieprasīt noteiktajā termiņā katram darbiniekam ie...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.