Iepazīti un apraksti 5 kultūrvēsturiskus muzejus Rīgā! Atsūti aprakstu par katru.

Iepazīti un apraksti 5 kultūrvēsturiskus muzejus Rīgā! Atsūti aprakstu par katru.

Latvijas Nacionālais vēstures muzejs

Adrese: Brīvības bulvāris 32
Mājas lapa: http://lnvm.lv/
Apskatāmie objekti: Latvijas Nacionālajā Vēstures muzejā ir apkopoti dažādi priekšmeti un vēstures liecības par latviešu vēsturi laika posmā no senākajiem zināmajiem laikiem līdz mūsdienām. Muzeja eksponāti ir mākslas darbi, monētas, seno laiku cilvēku ikdienas lietas, dažādi arheoloģiski priekšmeti , u.c.

Rīgas motormuzejs

Adrese: Sergeja Eizenšteina iela 8
Mājas lapa: www.motormuzejs.lv
Apskatāmie objekti: Dažāda vecuma un veidu spēkrati – automašīnas, motocikli un velosipēdi. Muzeja ekspozīcijā eksponātiem ir piesaistīts stāsts par šo eksponātu vēstures laika posmu, ar to saistītajiem notikumiem un personībām, ko apgūt palīdz modernās tehnoloģijas.

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs

Adrese: Jaņa Rozentāla laukums 1
Mājas lapa: www.lnmm.lv
Apskatāmie objekti: Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā tiek i...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Mežs manā pastkastītē

Saturs Ievads 3 Teorētiskais materiāls 3 Pētnieciskā daļa 3 Secinājumi 3 Izmantotās literatūras un informāciju avotu saraksts 3 Pielikums 3 Ievads Pilsēta uz pastkastītēm dažkārt

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.