Iepazīties ar Latvijas sociālo darbinieku ētikas kodeksu

2. Uzdevums Iepazīties ar Latvijas sociālo darbinieku ētikas kodeksu un analizēt piemērus atsaucoties uz kodeksa punktiem un noteikt iespējamās ētikas dilemmas, kas varētu rasties.
Analizējamie piemēri.
1.PIEMĒRS Patversmes klients, pensionārs, gaida rindu uz sociālo dzīvokli. Patversmes Sociālā darbiniece izīrē viņam dzīvokli. Klients ar īres līgumu vēršas RSD un nokārto mājokļa pabalstu. Vai ir ētiska dilemma? Vai ir ievērots ētikas kodeksa normas?
Ētiska dilemma pastāv, jo sociālā darbiniece neievēroja sociālā taisnīguma principu, dodot priekšrocību kādam no patversmes klientam, kurš gaida savu rindu uz sociālo dzīvokli.

2. PIEMĒRS Uz patversmi zvana un lūdz informēt, vai klients Jezups Pundulis uzturas patversmē.
Vai un kādos gadījumos var sniegt ziņas par klientiem?
Nedrīkst sniegt nekādu informāciju saskaņā ar:

3.PIEMĒRS Ziemas periodā (-10) patversmē ierodas 2 klienti dzērumā. Aprūpētājs izlemj klientus uzņemt un ievieto kopējā...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Mežs manā pastkastītē

Saturs Ievads 3 Teorētiskais materiāls 3 Pētnieciskā daļa 3 Secinājumi 3 Izmantotās literatūras un informāciju avotu saraksts 3 Pielikums 3 Ievads Pilsēta uz pastkastītēm dažkārt

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.