Ieskaites jautājumi priekšmetā Politoloģija 22F (Gatavs darbs pielikumā)

NOTA BENE !!!!!
Ļoti lūdzu jūs atbildes sūtīt “pa tiešo” no saviem e-pastiem, neizmantojot RTU e-studiju vidi! Neaizmirstiet norādīt fakultāti un programmu, kurā mācāties, un, protams, arī vārdu uzvārdu.
1. Kādu varu sauc par leģitīmu varu? Lūdzu analizējiet Latvijas politisko realitāti, izmantojot Maksa Vēbera un Seimura Martina Lipseta leģitīmās varas tipoloģiju, un mēģiniet atbildēt uz jautājumu: “Vai politisko režīmu Latvijā var uzskatīt par leģitīmu?” Ja jā, tad kāpēc? Ja nē, tad arī kāpēc?
Varbūt šī informācija palīdzēs jums atbildēt uz pirmo jautājumu.
Baltijas datu nams, 2005.
Kā darbojas demokrātiskā sistēma (politiskais režīms) Latvijā?
1) Labi, pārmaiņas nav nepieciešamas – 2% 2) Labi, bet ir nepieciešamas dažas pārmaiņas – 35% 3) Apmierinoši, bet ir nepieciešamas daudzas pārmaiņas - 40% 4) Slikti un ir pilnīgi jāmaina -10%
EIROBAROMETRS, 2015.g.Cik lielā mērā Jūs esat apmierināts ar to kā kopumā funkcionē demokrātija jūsu valstī? Pilnībā apmierināts – 4% Drīzāk apmieri...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.