Ieslodzījma vietu pārvalde

Ieslodzījma vietu pārvalde
Ieslodzījuma vietu pārvalde ir Tieslietu ministrijas pārraudzībā esoša valsts pārvaldes iestāde. LR Tieslietu ministrija nodrošina likumu projektu iestrādi un ir arī vadošā institūcija zemākstāvošām valsts iestādēm, kuru ikdienas funkcijas ir saistītas ar ieslodzīto un bijušo ieslodzīto sabiedrības grupu. Tieslietu ministrija ir atbildīga gan no likumdošanas puses reglamentējot kārtību, gan arī no valsts pārvaldes un administrēšanas puses attiecībā uz ieslodzījuma vietām kā fiziskām telpām.
Ieslodzījuma vietu pārvaldes darbību nosaka Ieslodzījuma vietu pārvaldes likums. Pēc likuma 1.panta „Likuma mērķis ir nodrošināt likumības un cilvēktiesību principiem atbilstošu Ieslodzījuma vietu pārvaldes darbību.”
Saskaņā ar likuma 2.pantu:
(1) Ieslodzījuma vietu pārvalde (turpmāk — Pārvalde) ir Tieslietu ministrijas padotībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas īsteno valsts politiku apcietinājuma kā drošības līdzekļa un brīvības atņemšanas kā kriminālsoda izpildes jomā...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.