Ievads specialitātē

BALTIJAS STARPATUTISKĀS AKADĒMIJAS
Profesionālā bakalaura studiju programmas „Sociālais darbs”
Pirmā līmeņa studiju programma “Sociālās palīdzības organizators
Studiju kurss:
Ievads specialitātē
RIGA, 2020
Sociālā darbinieka profesionālā darbība ir vērsta uz to, lai panāktu un veicinātu cilvēka -indivīda sociālo problēmu praktisku risinājumu un viņa dzīves kvalitātes uzlabošanos, iekļaušanos sabiedrībā, spēju pašam palīdzēt sev. Tieši vēlme palīdzēt citiem cilvēkiem motivēja mani izvēlēties šo studiju virzienu. Daudzi protams apgalvotu, ka nav vērts, jo labāk tad jau izvēlēties citu profesiju, jo šai profesijai nav preztiža. Bieži vien sabiedrībā tā tiek uztverta negatīvi, līdzīgi kā skolotāja profesija. Tomēr pastāv zināma saikne starp šīm profesijām, jo abu pamatā ir izglītošana un vēlme palīdzēt citiem, var teik, ka sagatavot dzīvei un palīdzēt pārvarēt problēmas.
Mūsdienās medijos nereti izskan dažādas ziņas par to, ka sociālie darbinieki ir pieļāvuši kādu kļūdu vai nav pietiekoši ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.