Informācijas aizsardzība pret sociālo inženieriju

Saturs
Ievads 3
1. Sociālās inženierijas teorētiskie aspekti 4
1.1. Sociālās inženierijas definējums un veidi 4
1.2. Aizsardzība pret sociālās inženierijas uzbrukumiem 9
2. Informācijas aizsardzība pret sociālo inženieriju 15
2.1. Informācijas aizardzība pret sociālo inženieriju Latvijā 15
Secinājumi 20
Izmantotā literatūra un avoti 21
Pielikumi 23
Ievads
Mūsdienām ir ļoti raksturīga straujā informācijas un komunikāciju tehnoloģiju attīstība, arvien vairāk pārvirzot ikdienu digitālajā vidē. Elektroniskajā vidē informācijas aprite notiek tūlītēji, tā nav atkārtoti jāapstrādā, turklāt ir ieviesti risinājumi, kas padara šādu datu izmantošanu par drošu. Tomēr pat visaugstākās informācijas sistēmas drošības prasības un sistēmas, nevar nodrošināt aizsardzību pret sociālās inženierijas paņēmieniem. Līdz ar lielāku pāreju uz digitālo vidi, arvien aktuālāks ir jautājums par izpratni par informācijas drošību un pasargāšanu no tās.
Informācijas tehnoloģiju sistēmu, tīklu un datu nodrošināšana, uz...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.