“INOVĀCIJA  UN KREATIVITĀTE” (Prezentācija un runa pielikumā)

2.SLAIDS

Sekojot tirdzniecības nozares tendencēm, kādas ir citās valstīs (LeShop.ch, Tesco.com, Peapod.com), arī Latvijā pircēji aizvien biežāk iegādājas preces lielos apjomos ilgākam laikam, samazinās to pircēju skaits, kas dodas uz veikalu katru dienu. Bieži vien lielo pirkumu apkalpošana prasa salīdzinoši daudz laika un veikalos rodas garas rindas. Tā kā klienti ir neapmierināti ar stāvēšanu rindās un grib lielāku servisu, veikalam, lai sekmētu tālāku izaugsmi un attīstību, ir jāpiedāvā klientiem papildus pakalpojumi.

3.SLAIDS

 Jaunā iepirkšanās sistēma uzlabo cilvēku dzīves kvalitāti, jo tiek samazināts laiks, ko cilvēki pavada iepērkoties. Tas palielina laiku, kuru cilvēki var pavadīt kopā ar ģimeni.

        6.SLAIDS

Ar  RIMI kartēm notiek  reģistrēja interneta veikalā;

Kartes uzrāda pie preču saņemšanas;

Uz kartēm ir galvenā informācija par iepirkšanos interneta veikalā.

7.SLAIDS

Lai  organizēt jau...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.