Inovāciju menedžments. 2.praktiskais darbs. Gatavs darbs pielikumā.

2.praktiskais darbs:1.daļa – izpildīt kādu internetā pieejamu radošuma testu un sniegt komentāruspar to un gūtajiem rezultātiem, secināt- kā šī testa rezultāti varētu būt lietderīgiinovāciju vadībai uzņēmumos? Formāts: teksta dokuments. Maksimālais apjomsviena lapas puse.2.daļa - https://worldwide.espacenet.com/  vai citā vietnē atrodiet vismaz 1patentu/patenta pieteikumu, ko Jūs vēlētos komercializēt, aprakstiet to. Kādi soļiJums jāsper, lai iegūtu tiesības šos patentus izmantot? Kādas rūpnieciskāīpašuma tiesības Jums vēl būtu aktuālas, ja vēlētos komercializēt konkrēto ideju,pamatojiet un aprakstiet to iegūšanas ceļu. Formāts: teksta dokuments. Max.apjoms 3 lapaspuses.Darba maksimālais apjoms ir rekomendējošs, darbiem par apjoma pārsniegšanu netieksamazināts vērtējums.

2.praktiskais-darbsDownload
...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.