Integrētā mārketinga komunikācijas veidi

1.2. Integrētā mārketinga komunikācijas veidi
Katram zīmolam vai produktam jābūt tikpat individualizētam kā mērķauditorijai. Milzīgais plašsaziņas līdzekļu iespēju skaits un virtuālā produktu anonimitāte padara mārketinga speciālistiem par nepieciešamu izveidot identitāti zīmolam vai pakalpojumam, kas to izcels konkurentu vidū. Ziņojuma nogādāšana atsevišķiem mērķa klientiem ir dārgāka, salīdzinot ar masu auditorijas informēšanu, un IMK bieži vien ir dārgāka nekā tradicionālās reklāmas metodes, taču rezultāti var būt labāki.
Komunikācija ar mērķa klientu, kuram ir zināma interese par produktu vai pakalpojumu, palielina sasniedzamību un interesentu skaitu, kuri redzēs ziņojumu, kā arī samazina IKM instrumentu izmantošanas biežumu. Ziņojuma ekspozīcija būtībā tiek garantēta, ja ziņojums tiek izvietots īpašā interešu vidē, kurā produkta izmantojamība ir zināma, padarot pirkšanas iespējamību lielāku.
Sākotnējie soļi, kas jāveic, lai piesaistītu zīmolam lojālu patērētāju, ir izmaksu ziņā li...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.