Izlasi Imanta Ziedoņa epifāniju un veic uzdevumus!

Teksts-2
Izlasi Imanta Ziedoņa epifāniju un veic uzdevumus!
Uzvelciet baltu kreklu un rakstiet no rītiem. Rakstiet jaunībā. Mīlestību līdz vecumam saglabā retais. Uzvelciet baltu kreklu un rociet zemi. Uzvelciet baltu kreklu un notīriet kurpes savai mātei. Uzvelciet baltu kreklu, kad jums nav viesu. Palieciet viens. Priecājieties par sevi. „Palicis viens, es jutos bezgala satraukts, it kā pēkšņi iekļuvis izcilu, slavenu, skaistu cilvēku sabiedrībā,” sacīja kāds gudrais.
Uzvelciet baltu kreklu un rakstiet jaunībai. Viņa atnāk ar taureni bizē. Viņa ir soprāns vidusskolas korī. Un viņai ir baltas kurpes. Kaut kas ir noticis. Kaut kas ir noticis ar lazdām. Tu piesit, un lazdas nokūp zelta putekļos. Vai agrāk arī tā bija?
Vai tu esi meties saules priekšā ceļos? Es, skaistais tatārs, to darīju Ai-Petrī virsotnē vējā un sniegā, un blakus bija saule manas skaistās tatārietes acīs. O, lielā saule, pateicies manam tēvam un manai mātei, kas man deva mīlošu sirdi! Pateicies viņas tēvam un mātei! M...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.