Izvēlētās tēmas pārvaldības aspekti

2.Izvēlētās tēmas pārvaldības aspekti
Apzinātā informācija darba temata ietvaros liecina, ka gan globālā, gan lokālā mērogā netrūkst piesārņotu, potenciāli piesārņotu vietu, kurām būtu nepieciešami sanācijas darbi, tas ir, jautājumi, kas skar nepieciešamību attīrīt lielākas vai mazākas teritorijas, platības no dažāda veida piesārņojuma, ir ļoti aktuāls gan, piemēram, Eiropas Savienības, gan Latvijas valsts līmenī.
Latvijā piesārņotu un potenciāli piesārņotu vietu uzskaite tiek veikta izmantojot elektronisku uzskaites sistēmu – Piesārņoto un potenciāli piesārņoto vietu (PPPV) reģistru, kurš ir izveidots 2000.gadā un kurā ir apkopota informācija par vairāk nekā 3500 vietām.[1] Laikā uz 2021.gada 22.janvāri šajā reģistrā bija iekļauta informācija par 3588 vietām, no kurām 250 klasificētas kā piesārņotas vietas, 2619 – potenciāli piesārņotas vietas un 719 – nav piesārņota vieta (apzināta vai pilnība attīrīta vieta). [2] Analizējot nedaudz detalizētāk šo sarakstu, autors secināja, ka no 250...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.