Jauna tūrisma produkta piedāvājums

Sigulda

Sigulda ir pilsēta Rīgas rajonā, Latvijā pie Gaujas. Pilsētas apkārtne ir iekļauta Gaujas Nacionālajā parkā. Savas skaistās apkārtnes dēļ ar Gaujas senleju pilsēta tiek dēvēta par Vidzemes Šveici. Tās teritorija iekļauj arī senos Turaidas un Krimuldas centrus. Pilsētā atrodas bobsleja trase, Sigulda ir savdabīgs ziemas sporta centrs. Attālums no Rīgas - ap 53 km. Pilsētā parasti tiek rīkoti operas svētki, kā arī dažādi ziemas sporta pasākumi. Te izvietots arī vertikālā gaisa tunelis, kā arī ekstrēmā atrakcija "Meža kaķis". Sigulda ir nozīmīgs Latvijas tūrisma centrs.

Siguldas pilsētas trasē augstuma starpība ir 85 m un šeit darbojas 2 pacēlāji. Pilsēta ir ievērojama arī ar to, ka šeit atrodas gaisa trošu ceļš un līdz ar to te pieejama arī gumijlēkšanas atrakcija. Populārs tūrisma objekts ir arī Gūt maņa ala, kurā saglabājušies uzsarksti pat no 17.gs. Siguldas domes priekšsēdētājs ir Tālis Puķītis (LC). Siguldu apmeklē visdažādākie cilvēki. Latvijas iedzīvotāji nereti paš...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.