JUR1006P_2 (Gatavs darbs pielikumā)

Tiesību normas jēdziens un struktūra. Pilnīga un nepilnīga, ārējā un iekšējā tiesību norma.Faktori, kas nosaka paražu tiesību kā tiesību avota statusu.Kā Jūs izprotat tēzi „izlemjot, kurai no vienāda juridiskā spēka tiesību normām dodamapriekšroka, jāņem vērā arī to objektīvais nozīmīgums kopējā kontekstā, ko veido šīs tiesībunormas, un priekšroka dodama tai tiesību normai, kura regulē demokrātiskai sabiedrībai un valstsiekārtai būtiski svarīgu jautājumu”?Satversmei atbilstoša tiesību normu piemērošana ietver:tiesību piemērotāja atteikumu piemērot tiesību normas, ja tās satur nepilnības;pareizās tiesību normas atrašanu un atbilstošu interpretēšanu, intertemporālās unhierarhiskās piemērojamības izvērtēšanu, atbilstošās judikatūras izmantošanu, kā arītiesību tālāk veidošanu;Satversmes tiesas spriedumos sniegtās tiesību normu interpretācijas ievērošanu;tiesību normu piemērošanu Satversmē noteiktajos gadījumos.Tiesību normas interpretācijas metodes. To īss raksturojums.Nosauciet un izskai...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.