Jurisprudence 2510 (Gatavs darbs pielikumā)

1. Kārtējais pārbaudījums Uzdevums
Brīvi izvēlēties kādu iepirkuma nolikumu no pircēja profila www.eis.gov.lv sadaļā e-konkursi.Izvērtēt Nolikumu (ar pielikumiem) un sniegt būtiskākos komentārus vai priekšlikumus.
Atbildi sniedziet tiešsaistes teksta logā vai sagatavojiet failu Word vai PDF formātā un augšuplādējiet to tālmācības sistēmā. Failu augšuplādes ierobežojums - 20MB
2. Kārtējais pārbaudījums Uzdevums
1. Atrast trīs iepirkumus EIS sistēmā (pircēja profilos), kuros saimnieciski visizdevīgākā piedāvājuma kritērijos ir ietvertas vides aizsardzības prasības:
norādīt šo iepirkumu nosaukumu un ID Nr.
norādīt, kuri ir šie kritēriji.
2. Atrast trīs iepirkumus, kuros pasūtītājs iepirkuma nolikumā ir ietvēris nosacījumus, lai realizētu vienu no PIL mērķiem - pasūtītāja līdzekļu efektīvu izmantošanu, maksimāli samazinot tā risku.
norādīt šo iepirkumu nosaukumu un ID Nr.
norādīt, kuri ir šie nosacījumi.
3. Sagatavot iepirkuma tehnisko specifikāciju, lai S...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.