KĀ CĪNĪTIES AR NABADZĪBU

BALTIJAS STARPTAUTISKĀ AKADĒMIJA
Otrā līmeņa profesionālā studiju programma
„SOCIĀLAIS DARBS”
ESEJA
KĀ CĪNĪTIES AR NABADZĪBU
Rīga 2021
ANOTĀCIJA
Statistika liecina, ka jautājumi, kas skar nabadzības problemātiku, variatīvu iemeslu dēļ ir ļoti aktuāli; turklāt to apjoms un jautājumu klāsts ir ļoti sensitīvs, plašs un komplicēts, dažādās valstīs atšķirīgs. Ņemot vērā mūsdienu situāciju, valstu orientēšanos uz demokrātiju, uz cilvēka cienīgu dzīves apstākļu radīšanu, uz kvalitatīvas dzīves nodrošināšanu ikvienai personai, būtiski ir izprast būtiskākos pamataspektus, kas raksturo, ietekmē nabadzību, kā arī – rast iespējas cīnīties pret nabadzību gan globālāka, gan lokālākā mērogā.
Atslēgas vārdi: nabadzība, nabadzības jēdziens, iespējas cīnīties pret nabadzību.
ABSTRACT
Statistics show that issues related to poverty are very relevant for a variety of reasons; moreover, their scope and range of issues are very sensitive, wide and complex, varying from country to country. Given the current...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.