Kaimiņi un līdzcilvēki kā nozīmīgi socializācijas faktori

Saturs
Ievads 3
Socializācijas jēdziens, tā būtība 4
Attiecības ar kaimiņiem kā īpašs pētījuma objekts 6
Secinājumi 9
Ievads
Jebkuru attiecību laikā, vai tās ir pozitīvas, vai negatīvas attiecības, - persona iegūst sociālo pieredzi, un tas kļūst tālākās dzīves posmā par indivīda neatņemamu sastāvdaļu.
Jebkuras personas dzīves laikā notiekošais socializācijas process ir “divvirzienu: cilvēks apgūst sabiedrības pieredzi un tajā pašā laikā aktīvi attīstās attiecības un sakari. Persona uztver, pārzina un pārveido personisko sociālo pieredzi par personisko attieksmi un nostāju. Tas ir iekļauts arī daudzveidīgajās sociālajās saiknēs, dažādu lomu funkciju izpildē, pārveidojot šo apkārtējo sabiedrību un sevi. Vissteidzamākās kolektīvās dzīves reālie apstākļi rada problēmu, kas prasa katru no tiem saistīt ar vides sociālo struktūru. Šajā procesā galvenā koncepcija un aizstāv socializāciju, ļaujot indivīdam kļūt par sociālo grupu, grupu locekli”.[1]
Indivīda socializācijas process kaimiņu status...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.