“Kam būtu jāmainās mūsdienu skolā?”

Darbu izpildīja:
"Kam būtu jāmainās mūsdienu skolā?"
Pirma pakāpe mūsu dzīve sākās bērnudārzā, otra pakāpe ir skolā. Skola ir izglitības iestāde,kur notiek apmācību process,kurā cilvēks gūst informāciju, apgūst zināšanas, prasmes, iemaņas, lai tās varētu praktiski izmantot patstāvīgās dzīvē un darbā. Tāpēc manuprāt tas ir vissvarīgākais posms cilvēka dzīvē, jo no izglitības ir atkarīgs, kāds cilvēks izzies lielā dzīvē.
Kam jāmainās skolēnu līmenī?
Atbildība!Mūsu skolniekiem jāzina kas ir atbildība.Tāpēc jāizpilda mājās darbus ne skolotājāi,bet skolēnam jāpaņēm sev zināšanas,jābūt tadai sapratnei,kā mājās darbs jādāra,lai kļūtu gudrāk un labāk,lai varētu zināšanas lietot praksē.Skolēnam jāattīsta prasmi pašizglītoties, drosmi atbildēt par savu viedokli un rīcību,jāmāca ieklausīties citos un dalīties pieredzē.
Skolēnam jābūt interaktivam,kas nozīmē apzinātu, mērķtiecīgu un aktīvu visu iesaistīto pušu mijiedarbību, piemēram, mācību procesā katra un visu skolēnu kopā aktīvu līdzdarbošanos ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.