Kas ir menedžeris

Saturs 
Anotācija ……… 2
Ievads ……… 3

Profesija – menedžeris ……… 4
Menedžera funkcijas un pienākumi ……… 5
Menedžera profesionālās īpašības ……… 6
Secinājumi ……… 7

Izmantotās literatūras saraksts ……… 8
Anotācija
Referāts „Kas ir menedžeris” sastāv no titullapas, satura rādītāja, anotācijas, ievada, galvenās daļas, secinājumiem un izmantotās literatūras saraksta. Darba galvenā daļa ir teorētiska un ietver sevī 3 nodaļas, kas plašāk izklāsta tēmas būtību. Secinājumi ir apkopoti tēžu veidā. Pēc tiem nosaka, vai referāta mērķis tika sasniegts un uzdevumi izpildīti.
Ievads
Līdz ar tirgus ekonomikas attīstību, ikdienā azivien biežāk tiek pielietoti tādi jēdzieni kā „menedžments” un „menedžeris”, aizvietojot „vadību”, „uzņēmējdarbību”, „direktoru” un citus. Tēmas aktualitāte ir saistīta ar pastāvīgām izmaiņām mūsdienu vadītāju darba saturā.
Šis referāts ir veltīts menedžera profesijas būtībai un aprakstam. Tas analītisks un izvērsts rakstveida izklāsts. Referāta mērķis ir veicināt zināšanu pad...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.