Kas ir Vides Zinātne? Kas ir Ekosistēma? Kas ir Ilgtspējīga Attīstība? Kas ir Bioloģiskā Daudzveidība? Katram jautājumam sniedziet definīciju UN Skaidrojumu kā Jūs saprotat jēdzienu!

1.Kas ir Vides Zinātne? Kas ir Ekosistēma? Kas ir Ilgtspējīga Attīstība? Kas ir Bioloģiskā Daudzveidība? Katram jautājumam sniedziet definīciju UN Skaidrojumu kā Jūs saprotat jēdzienu!
Vides Zinātne – starpdisciplināra zinātnes nozare, kas pēta dabas sistēmas un to mijiedarbību ar cilvēkvidi.[1]
Es šo jēdzienu saprotu tā: tā ir ļoti plaša, globāla joma, kas pēta, analizē, cenšas rast atbildes jautājumos, kas skar dažādas dabas sistēmas un to savstarpējo mijiedarbību, atkarību, saikni ar cilvēkvidi. Piemēram, tagad arvien aktuālāka ir risinājumu meklēšana, lai samazinātu cilvēka radīto negatīvo antropogēno iedarbību uz klimatu, un attiecīgi tās sekām uz visu apkārtējo vidi. Tās ietver tādas zinātņu jomas kā, piemēram, inženierzinātnes un ķīmija (var pētīt kā samazināt cilvēka radīto ķīmisko piesārņojumu gruntī un meklē iespējas, metodes, rada iekārtas piesārņojuma likvidēšanai).
 
Ekosistēma – sistēma, kas ietver biotisko (organismu kopas) un abiotisko komponentu (organismu ķīmisko un f...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.