Kas ir Vides Zinātne? Kas ir Ekosistēma? Kas ir Ilgtspējīga Attīstība? Kas ir Bioloģiskā Daudzveidība? Katram jautājumam sniedziet definīciju UN Skaidrojumu kā Jūs saprotat jēdzienu!

1.Kas ir Vides Zinātne? Kas ir Ekosistēma? Kas ir Ilgtspējīga Attīstība? Kas ir Bioloģiskā Daudzveidība? Katram jautājumam sniedziet definīciju UN Skaidrojumu kā Jūs saprotat jēdzienu!
Vides Zinātne – starpdisciplināra zinātnes nozare, kas pēta dabas sistēmas un to mijiedarbību ar cilvēkvidi.[1]
Es šo jēdzienu saprotu tā: tā ir ļoti plaša, globāla joma, kas pēta, analizē, cenšas rast atbildes jautājumos, kas skar dažādas dabas sistēmas un to savstarpējo mijiedarbību, atkarību, saikni ar cilvēkvidi. Piemēram, tagad arvien aktuālāka ir risinājumu meklēšana, lai samazinātu cilvēka radīto negatīvo antropogēno iedarbību uz klimatu, un attiecīgi tās sekām uz visu apkārtējo vidi. Tās ietver tādas zinātņu jomas kā, piemēram, inženierzinātnes un ķīmija (var pētīt kā samazināt cilvēka radīto ķīmisko piesārņojumu gruntī un meklē iespējas, metodes, rada iekārtas piesārņojuma likvidēšanai).
 
Ekosistēma – sistēma, kas ietver biotisko (organismu kopas) un abiotisko komponentu (organismu ķīmisko un f...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Argumentētā eseja “Dzīves mirkļi”

Ikviena cilvēka dzīves ceļā tiek piedzīvoti neskaitāmi mirkļi – prieki, bēdas, pārbaudījumi, uzvaras un sakāves mirkļi. Šie mirkļi var būt nelieli pārdzīvojumi vai lieli notikumi,

 Anglicismi latviešu valodā

Ievads Gan Satversme, gan augstākā līmeņa politikas plānošanas dokumentos ir uzsvērta latviešu valodas nozīme. Nacionālā attīstības plānā latviešu valoda tiek raksturota kā “būtisks resurss indivīda

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.