Ķīniešu tradicionālā tērpa attīstības vēsture

Satura rādītājs
Ievads ............. 4

Ķīniešu tradicionālā tērpa attīstības vēsture ............. 5
Ķīniešu tērpa materiāls un ornamenti ............. 6
Sieviešu Taņ dinastijas tērps ............. 7

Sieviešu tērpa apraksts ............. 7
Sieviešu frizūra, kosmētika un aksesuāri ............. 10
Raksturīgākās Taņ dinastijas tērpu krāsas un dekorēšana ............. 13

Izmantotās literatūras saraksts ............. 14
Ievads
Darba nosaukums ir „Ķīniešu sieviešu tradicionālais tērps un tā attīstība Taņ dinastijas laikā”. Pētot saistošo tēmu, autors vēlējās izzināt un iedziļināties tā laika sievietes tēlā, tradicionālā tērpa nozīmi un īpatnības Taņ dinastijas sieviešu ikdienā.
Tradicionālais tērps ir pētīts maz, ar ko varētu pamatot tēmas aktualitāti. Runājot par autoriem, kas bija pētījuši Ķīnas tradicionālo tērpu, varētu atzīmēt vadošo speciālistu Ķīnas zīda izpētē E.I.Lubo-Lesničenko, kas pievērsās tādām tēmām kā „zīda izgatavošana un krāsošana”, „zīda mākslas rašanās”, „audumu vei...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.