Klonēšana: ieguvums vai posts?

Klonēšana: ieguvums vai posts?

Vairāk un vairāk attīstās modernā pasaule. Tehnoloģijas nestāv uz vietas, paradās arvien vairāk jauno iespēju uzlabot cilvēka dzīvi. Mēs izmantojam jaunas IT-tehnoloģijas saziņai, mēs visu, ko tikai varam iedomāties, meklējām Internetā. Bet medicīna un bioloģija arī attīstās un viena no vispretrunīgākām bioloģijas tēmām ir klonēšana. Neskatoties uz to, ka gandrīz jebkura fantastiska filma stāsta mums, cik tas ir interesanti un perspektīvi, ir jēga apdomāties, vai tiešām klonēšana ir tik nevainīga?

Pirmkārt, viens no galvenajiem argumentiem, kas vērsti pret klonēšanu, ir ideja, ka cilvēki spēlē dievu, nedabiski radot dzīvas būtnes, kuras sākotnēji nekad nav bijušas. Rezultātā daudzas reliģiskās grupas ir spēcīgi cilvēku klonēšanas pretinieki jebkuros apstākļos. Līdzīga pozīcija ir arī UNESCO organizācijai, kā arī vairākām citām.

Otrkārt, padomāsim - klonēšana ir pretrunā ar cilvēka cieņu un, īstenībā, katra embrija cilmes šūnu savākšana, kas tiktu izman...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Mežs manā pastkastītē

Saturs Ievads 3 Teorētiskais materiāls 3 Pētnieciskā daļa 3 Secinājumi 3 Izmantotās literatūras un informāciju avotu saraksts 3 Pielikums 3 Ievads Pilsēta uz pastkastītēm dažkārt

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.