Koloniālisms eiropiešu apziņā 24052022 (Gatavs darbs pielikumā)

Izlasi un aplūko avotu fragmentus un izpildi 2 uzdevumus!
Ar šī uzdevuma palīdzību tu: 1) gūsi pārskatu par ASV vēsturi; 2) apgūsi jēdzienus.
Tas ir būtiski, lai varētu izprast norises ASV un Eiropā, kas saistītas ar mūsdienās aktuālo kustību “Black lives matter”, kā arī ar attieksmi pret kultūras mantojumu ASV un Eiropā.
1. uzdevums (25 punkti) Atrodi un izskaidro avotu materiālos lietotos vēstures jēdzienus. Lai to paveiktu, darbojies šādā secībā:

uzziņu literatūrā, internetā atrodi informāciju par katru jēdzienu!

Jēdzieni: verdzība, pilsoņu karš, sekularizācija, kapitālisms, dekolonizācija, sociālisms, industrializācija, Aukstais karš, ekspansija, koloniālisms, sufražisms.

Noformulē jēdziena skaidrojumu ar saviem vārdiem atbilstoši šādai struktūrai: I. Definējamais priekšmets – kas tas ir? II. Laiks, kurā tas bija/ir aktuāls.

Telpa, kurā tas bija/ir aktuāls.

IV. Definējamā priekšmeta paskaidrojums – vismaz divas patiesas pazīmes, kas to raksturo.

Izvēlies katram teksta (avoti...

Citi darbi šajā kategorijā

Шкала тревоги Спилбергера (3 darbi pielikumā)

Шкала самоуважения Розенберга – старейший инструмент измерения уровня самоуважения, до сих пор широко востребованный в социопсихологических исследованиях. Шкала самоуважения Розенберга измеряет самооценку с помощью десяти

Praktiskas dzìves vingrinàjumi

Praktiskas dzìves vingrinàjumi Главной особенностью современной педагогики является ее ориентация на личность обучаемого. Сейчас по всему миру мы можем наблюдать переосмысление проблемы воспитания, обучения и

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.