Kompleksais pārbaudes darbs 12. klasei N6

Kompleksais pārbaudes darbs 12. klasei N6
Izlasi izteiktos viedokļus un veic 1.-4.uzdevumu!
Augstskolas docētāja
Lietpratīgam, radošam daiļliteratūras lasītājam piemīt literārā kompetence. Lai tā izveidotos, skolēnam ir jāapgūst precīza, lēna, rūpīga literārā darba lasīšana, ko pareizāk būtu nosaukt par literārā darba studēšanu. Skolēns, ieguldot daudz laika un pacietības, iedziļinās katrā darba teikumā, rindkopā, lappusē. Tas nozīmē, ka skolēns vienu un to pašu tekstu lasa atkārtoti. Tā ir pētnieciskā lasīšana, kad lasītājs nopietni un atbildīgi izturas pret literāro darbu un velta tam laiku un uzmanību.
Mācību grāmatu autore
21.gadsimtā mainās daiļliteratūras lasīšanas tradīcijas sabiedrībā, un šīs pārmaiņas raksturo gan lasīšanai atvēlētais laiks, gan lasīšanas motīvi, gan attieksme pret grāmatu lasīšanu, gan prasme orientēties plašajā grāmatu klāstā. Diemžēl viskrasākās pārmaiņas attieksmē pret daiļliteratūras lasīšanu vērojamas tieši pusaudžu un jauniešu vidū, un šīs tendences li...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.