Komplementārās terapijas metode

TITULLAPA
Saturs

Komplementārās terapijas metode .......... 3

Akupunktūra .......... 3
Akupresūra .......... 6
Homeopātija .......... 8

Izmantotās literatūras saraksts .......... 10

Komplementārās terapijas metode

Akupunktūra

Mūsdienās akupunktūra jeb adatu terapija tiek uzskatīta par alternatīvās medicīnas terapiju, taču šīs ārstnieciskās metodes pirmsākumi vērojami pirms mūsu ēras. Līdz šim nav noteikta akupunktūras attīstības gaita un pastāv vairāki viedokļi attiecībā uz terapijas rašanās laiku.
Lielākajā daļā pētījumu akupunktūras aizsākumi svārstās laika posmā no 2000.g. līdz 10 000.g.p.m.ē. Tā, piemēram, ap 2000.g.p.m.ē. šī ārstniecības metode tika pielietota Ķīnas galmā. Savukārt Korejā veiktajos izrakumos tika atrasti pierādījumi tam, ka akupunktūras aizsākumi vērojami 10 000.g.p.m.ē. Arheologiem izdevās atrast no akmeņiem pagatavotas adatas, kas tika pielietotas ārstnieciskajos nolūkos. Pētnieku darbu akupunktūras izpētē atviegloja rakstības rašanās sanajā Ķīnā. Līdz...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.