Komunikatīvās kompetences jēdziens

Saturs
Ievads .......... 3

Komunikatīvās kompetences jēdziens .......... 4
Pirmsskolas vecuma bērnu attīstības īpatnības .......... 6
Pirmsskolas vecuma bērnu komunikatīvās kompetences īpatnības .......... 8
Secinājumi .......... 9

Izmantotās literatūras saraksts .......... 10
Ievads
Atbilstošas komunikatīvās prasmes pirmsskolas vecumā ir veiksmīgas attīstības garants. Pēc bērna piedzimšanas seko ļoti būtisks un sarežģīts agrīnā vecuma periods – pirmsskolas vecums. A.Ļeontjevs savos pētījumos par bērnību raksta: „Tas ir personības un uzvedības „mehānismu” attīstības periods.”
Tiek uzskatīts, ka bērni ar sliktām sazināšanās prasmēm saskaras ar grūtībām sociālajā sfērā, kas apgrūtina viņu integrēšanos sabiedrībā. „Vecāku-bērna-pedagoga” triāde tiek uzskatīta par veiksmīgāku sadarbošanās veidu ceļā uz bērna komunikatīvās kompetences pilnvērtīgu attīstību.
Šā referāta ietvaros tiks detalizētāk aplūkota tēma par pirmsskolas vecuma bērna komunikatīvo kompetenci. Referāta mērķis ir veicināt...

Citi darbi šajā kategorijā

MAKROEKONOMIKA. EKS 27052022 (Gatavs darbs pielikumā)

I. MAK pamata rādītāji 1. Ierakstiet makroekonomikas rezultatīvos rādītājus (1.2.3.4.5.) 1)…………………………………………….. 2) ………………………………………………………. 3)…………………………………………….. 4) ………………………………………………………. 5)…………………………………………….. 2. Kā nosaka rīcības ienākumu RI (1) un,

K.D 2705H

1) Подготовить два автобиографических повествования. 2) Очистить текст и разделить его на единицы содержания. 3) Провести классификацию этих единиц в соответствии с подходящей категориальной схемой.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.