Konteineru māju attīstība. Konteineru māju koncepts. Konteineru māju pirmsākumi.

Konteineru māju koncepts
Kravu konteineru arhitektūra ir arhitektūras forma, kurā kā konstrukcijas elements tiek izmantoti tērauda vairākveidu pārvadājumu konteineri (pārvadāšanas konteineri). Konteineru kā celtniecības materiālu izmantošana pēdējos gados ir kļuvusi populārāka to raksturīgās izturības, plašās pieejamības un salīdzinoši zemo izmaksu dēļ. Mājas ir būvētas izmantojot konteinerus, jo tie tiek uzskatīti par videi draudzīgākiem nekā tradicionālie celtniecības materiāli, piemēram, ķieģelis un cements.
Tvertnes daudzējādā ziņā ir ideāls celtniecības materiāls, jo tie ir izturīgi, viegli sakraujami, griežami, pārvietojami, modulāri, bagātīgi un salīdzinoši lēti. Arhitekti, kā arī amatieri tos ir izmantojuši, lai uzceltu dažāda veida ēkas, piemēram, mājas, birojus, dzīvokļus, skolas, kopmītnes, mākslinieku studijas un ārkārtas nojumes; tie ir izmantoti arī kā peldbaseini. Tos izmanto arī pagaidu nojumu vietā, lai nodrošinātu pagaidu drošas telpas būvlaukumos un citās norises vie...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.