Kontroldarbs „Starptautiskās privātās tiesības”   0311

Kontroldarba laiks ir divas akadēmiskās stundas (90 min.). Testā ir 23 teorētiski jautājumi. Jautājumi ir divu veidu – ar un bez atbilžu variantiem. Jautājumos, kuriem ir doti atbilžu varianti, var būt vairākas pareizas atbildes. Pie katra jautājuma iekavās ir norādīts punktu skaits, ko varat iegūt, atbildot pareizi. Maksimāli iespējamais punktu skaits ir 28. Kontroldarbs ir sekmīgi nokārtots, ja iegūti vismaz 12 punkti.  

Kolīziju tiesības ir (2):

Kolīziju tiesības - nesaskaņas vai pretrunas starp normatīvajiem aktiem, kas regulē tās pašas vai saistītās tiesiskās attiecības, kā arī starp iestāžu kompetenci.Kolīziju mērķis ir noteikt, kuras valsts (ieksžemes vai ārvalsts) materiālas tiesības ir piemērojamas, lai atbildētu uz faktiskā sastāva ar ārvalsts elemento izraisīto tiesību jautājumu pēc būtības. Kolīziju norma nav formāla, tehniska un procesuāla.

Kolīziju norma (1):

risina kolīzijas atšķirīgu tiesību nomu starpā vienas valsts tiesību sistēmā;
risina kolīz...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.