Kopsavilkuma jautājumi

1. Produktu pielāgošanas nepieciešamība starptautiskajā tirgū.
2. Analizēt kāda konkrēta produkta adaptācijas piemēru konkrētas valsts tirgū.
Kopsavilkuma jautājumi
Starptautiskā mārketinga internacionalizācijas stratēģiju ir iespējams realizēt tad, kad ievērojami palielinās to valstu skaits, kas iesaistītas konkrēta produkta ražošanā un mārketingā, un produkts zaudē savu nacionālo identitāti. Produkts šķiet starptautisks, jo tas tiek ražots nevis vienā, bet vairākās valstīs vai ietver zinātniskus un tehniskus risinājumus, detaļas, vienības no vairākām valstīm.
Ir nepieciešams uzsvērt, ka zīmols ir vairāk saistīts ar uzņēmumu, nevis ar produkta "valstisko piederību". Piemēram, Apple tehniku nevar saukt par amerikāņu, jo tā tiek ražota Āzijas valstīs. Samsung ražotais televizors vairs nav Dienvidkorejas izcelsmes, jo tas varētu būt salikts Ķīnā, Krievijā, Rietumeiropā u.c. valstīs.
Pašlaik ir vairāki faktori, kas atvieglo vai rada nepieciešamību izmantot globalizācijas stratēģiju mūsdie...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.