Kravu pārrobežu kustība

Satura radītājs
1. Loģistikas būtība un to veidi 4
2. Latvijas transporta un loģistikas nozares raksturojums 9
2.1. Kravu pārvadājumu vispārīgs raksturojums 10
2.2. Kravu pārvadājumu dinamika 13
3. Starptautiskie kravu pārvadājumi 17
Izmantotās literatūras un avotu saraksts 21
Secinājumi 23
Ievads
Transporta un loģistikas nozare ir ļoti nozīmīga darbības joma visai Latvijas ekonomika. Tas skaidrojams ar vairākiem faktoriem, piemēram, transporta nozarei ir stabils iekšzemes kopprodukta pieaugums, ar šīs nozares palīdzību tiek realizētas dažādas funkcijas - gan Latvijas iekšējā līmenī, gan starptautiski, tas kā pakalpojums tiek nodrošināts gan fiziskām, gan juridiskām personām, kā arī ar tā palīdzību tiek sniegti pakalpojumi gandrīz visām pārējām tautsaimniecības nozarēm.
Transporta nozīmi valstiskā līmenī pastiprina arī Ministru kabineta rīkojumā Nr. 683 ”Par Transporta attīstības pamatnostādnēm 2014.-2020.gadam” Latvijas transporta politikas īstenošanai paredzētie darbības, attīstības...

Citi darbi šajā kategorijā

MAKROEKONOMIKA. EKS 27052022 (Gatavs darbs pielikumā)

I. MAK pamata rādītāji 1. Ierakstiet makroekonomikas rezultatīvos rādītājus (1.2.3.4.5.) 1)…………………………………………….. 2) ………………………………………………………. 3)…………………………………………….. 4) ………………………………………………………. 5)…………………………………………….. 2. Kā nosaka rīcības ienākumu RI (1) un,

K.D 2705H

1) Подготовить два автобиографических повествования. 2) Очистить текст и разделить его на единицы содержания. 3) Провести классификацию этих единиц в соответствии с подходящей категориальной схемой.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.