Kravu pārrobežu kustība

Satura radītājs
1. Loģistikas būtība un to veidi 4
2. Latvijas transporta un loģistikas nozares raksturojums 9
2.1. Kravu pārvadājumu vispārīgs raksturojums 10
2.2. Kravu pārvadājumu dinamika 13
3. Starptautiskie kravu pārvadājumi 17
Izmantotās literatūras un avotu saraksts 21
Secinājumi 23
Ievads
Transporta un loģistikas nozare ir ļoti nozīmīga darbības joma visai Latvijas ekonomika. Tas skaidrojams ar vairākiem faktoriem, piemēram, transporta nozarei ir stabils iekšzemes kopprodukta pieaugums, ar šīs nozares palīdzību tiek realizētas dažādas funkcijas - gan Latvijas iekšējā līmenī, gan starptautiski, tas kā pakalpojums tiek nodrošināts gan fiziskām, gan juridiskām personām, kā arī ar tā palīdzību tiek sniegti pakalpojumi gandrīz visām pārējām tautsaimniecības nozarēm.
Transporta nozīmi valstiskā līmenī pastiprina arī Ministru kabineta rīkojumā Nr. 683 ”Par Transporta attīstības pamatnostādnēm 2014.-2020.gadam” Latvijas transporta politikas īstenošanai paredzētie darbības, attīstības...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.