KRIPTOVALŪTU FUNKCIJAS UN IESPĒJAS MŪSDIENU VALŪTU TIRGŪ

SATURS
IEVADS 3
1. KRIPTOVALŪTU BŪTĪBA UN ATTĪSTĪBA 4
1.1. Kriptovalūtu būtība 4
1.2. Kriptovalūtu attīstība 6
2. KRIPTOVALŪTU FUNKCIJAS UN IESPĒJAS 8
2.1. Kriptovalūtas attīstības iespējas – priekšrocības un trūkumi 9
2.2. Kriptovalūtu izmantošanas iespējas pasaulē 11
SECINĀJUMI 13
LITERATŪRAS UN INFORMĀCIJAS AVOTU SARAKSTS 14
PIELIKUMI 15
IEVADS
Mūsdienās praktiski visās nozarēs būtisku vietu ir ieņēmusi IT nozare, arvien vairāk palielinās neapmierinātība ar centralizētajām maksāšanas sistēmām, pieaug citu ar virtuālo vidi saistīto jautājumu nozīme cilvēku ikdienā. Šo aspektu stimulēta, ir izveidota jauna, unikāla iespēja - norēķināties virtuāli, izmantojot kriptovalūtas.
Neskatoties uz kriptovalūtu daudzām priekšrocībām, šo jauninājumu mūsdienu valūtu tirgū dažādu aspektu vadīti ne visi ir gatavi pieņemt un ļaut to darīt arī citiem (valstu valdību līmenī). Tāpat ir zināms fakts, ka elektroniskā nauda jau sen sašķēlusi ekonomistu viedokļus un izraisījusi diskusijas likumdevēju līmenī...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.