Kritizē valdības lēmumu, kas saslimšanas ar Covid-19 gadījumā ierobežo policistu un robežsargu tiesības uz pabalstu

2020. gada 12. aprīlis 13:37
Kritizē valdības lēmumu, kas saslimšanas ar Covid-19 gadījumā ierobežo policistu un robežsargu tiesības uz pabalstu
TVNET/LETA
Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība (LIDA) kritizē valdības lēmumu, kas saslimšanas ar Covid-19 gadījumā ierobežo policistu un robežsargu tiesības uz nelaimes gadījuma pabalstu.
Valdības lēmumā teikts, ka saslimšana ar Covid-19 nav uzskatāma par nelaimes gadījumu darbā atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem par "Kārtību, kādā izmeklē un uzskaita nelaimes gadījumus darbā, kas notikuši ar Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm". Minētais nozīmē, ka darba devējam nav jāveic šāda gadījuma izmeklēšana un uzskaite.
Minētais valdības lēmuma punkts neapmierina LIDA. Aģentūras LETA rīcībā esošajā arodbiedrības vēstulē premjeram Krišjānim Kariņam (JV) un iekšlietu ministram Sandim Ģirģenam (KPV LV) norādīts, ka Valsts policijas un Valsts robežsardzes amatper...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.