Laboratorijas darbs/lomu spēle (Gatavs darbs pielikumā)

Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Laboratorijas darbs/lomu spēle
Tīrāka ražošana rūpniecības uzņēmumā
Laboratorijas darba/lomu spēles apraksts
Tīrākai ražošanai, ko definē kā esošās ražošanas pakāpenisku tuvināšanu bezatlikumu tehnoloģijai, ir strauji pieaugoša loma ražošanas uzņēmuma ilgtspējas nodrošināšanai ilgtermiņā. Tas ir nepārtraukts ražošanas ekoefektivitātes un resursu efektivitātes uzlabošanas process, kas ļauj būtiski kāpināt ražotnes produktivitāti un konkurētspēju, samazinot tās radīto ietekmi uz vidi.
Viens no vissvarīgākajiem tīrākas ražošanas īstenošanas mērķiem ir paaugstināt efektivitāti, tā samazinot ietekmi uz klimata pārmaiņām, vidi un cilvēku veselību. Lai to īstenotu, izstrādājot tīrākas ražošanas stratēģiju, galveno uzmanību pievērš:

ražošanas procesiem (gan izejvielu, ūdens un enerģijas ietaupījumam, gan arī visu emisiju un atkritumu daudzuma un toksiskuma samazinājumam);
produktiem (negatīvas i...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.