Lasi jauniešu diskusiju un veic uzdevumus!

2. daļa (33 punkti)
2. uzdevums. Lasi jauniešu diskusiju un veic uzdevumus! (22 p.)
1. viedoklis
Jaunieši un grāmatas. Daudziem šķiet, ka tie ir nesavienojami vārdi. Jā, ir neliela jauniešu daļa, kuri lasa, taču viņu, šķiet, ir ļoti, ļoti maz. Domāju, ka liela daļa jauniešu grāmatas nelasa, jo ir pieejams dators, internets, televīzija. Jaunieši pārnāk no skolas, ieslēdz datoru un sāk spēlēt spēles vai arī vienkārši sarakstās ar saviem draugiem. Mūsdienās cilvēki, ne tikai jaunieši, dod priekšroku ērtībām. Kāpēc veltīt nedēļu grāmatas izlasīšanai, ja var noskatīties filmu, kura uzņemta pēc kādas grāmatas motīviem, piemēram, “Da Vinči kods” vai “Krēslas” sērijas?
Mūsdienu sabiedrība cieš no laika trūkuma. Arī jauniešiem pēc skolas jāveic mājasdarbi, jāapmeklē pašdarbības nodarbības un jābūt aktīviem arī citās jomās. Protams, ne katrs to visu dara, taču laika tiešām ir maz. Nepieciešams arī kārtīgs miegs. Tāpēc mēs, jaunieši, nelasām, jo trūkst laika vai arī vēlēšanās to darīt.
2. viedokl...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

LV Vēsture 2210G (Atbildes pielikumā)

 Simbolika Kurš ir Latvijas valsts himnas autors (vārds, uzvārds)?*Kādā nozīmīgā pasākumā pirmo reizi publiski izpildīja Dievs, svētī Latviju!? 3. Ko simbolizē zelta saule zilā laukā

Литература (Русская) 19.07.2022

Задание 1. Метафоры Т. Толстой позволяют читателю пофантазировать, повспоминать, пофилософствовать. Из подчеркнутого предложения во втором фрагменте выпиши метафору и поясни ее образный смысл. И вот

Fizika mājasdarbs 07162202

  Uzdevums.   …. 2. uzdevums. ….. 4. uzdevums. F1=80N; l1=4 cm L2 =32 cm F2l2=F1l1 F2*32= 80*4 F2 = 80 x 4 / 32

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.