Lasīšanai tika izvēlēta Valērija Praudes un Jekaterinas Vozņukas 2013.

Lasīšanai tika izvēlēta Valērija Praudes un Jekaterinas Vozņukas 2013. gada grāmata “Teritoriālais mārketings”. Grāmatā tika apskatīti teorētiskie jautājumi, kas saistīti ar teritoriālo mārketingu: stratēģijas izstrādes pamati, mērķauditorijas īpatnības, konkurētspējas priekšrocības un pozicionēšana, kā arī praktiskās lietas: sākotnēji aprakstītā ārzemju pieredze teritoriālā mārketinga izmantošanā, un tad tiek stāstīts par attīstības pieredzi Latvijā. It īpaši ir interesanta grāmatas piektā sadaļa, kas tiek plānota Latgales mārketinga tirgus stratēģija.
Teritoriālā produkta tirgotāji ir tie, kurus interesē tādas teritorijas attīstības veicināšana, visi sociālekonomiskie dalībnieki šajā teritorijā, tostarp pilsoņi, politiķi, firmas un citas ekonomiskās, sociālās un politiskās institūcijas.[1]
Mārketinga procesa būtību autori atspoguļo ar piecu mārketinga procesu posmiem: vērtības izpēte, vērtības noteikšana, vērtības veidošana, vērtības nodrošināšana un vērtības virzīšana.
Nodaļā tika i...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.