Latvijas iedzīvotāju statistisko datu analīze

RĪGAS TEHNISKĀ UNIVERSITĀTE
INŽENIEREKONOMIKAS UN VADĪBAS FAKULTĀTE
Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts
Tālākizglītības nodaļa
Studiju projekts
Latvijas iedzīvotāju statistisko datu analīze
Rīga 2019
Anotācija
Studiju projekta temats: Latvijas iedzīvotāju statistisko datu analīze
Studiju projekts rakstīts latviešu valodā, to veido ievads, 5 daļas, secinājumi un priekšlikumi. Darba apjoms ir 15 lpp., tajā iekļauti divi attēli. Izmantotās literatūras un avotu sarakstā ietverti: pieci avoti latviešu valodā.
Studiju projekta galvenie rezultāti: veicot Latvijas iedzīvotāju statistisko datu apkopošanu un analīzi, tika secināts, ka Latvijas iedzīvotāju skaits pakāpeniski samazinās kopš 1989. gada. Iedzīvotāju skaita samazināšanos ietekmē zems dzimstības koeficients, kas 2016. gadā bija 1,74, taču iedzīvotāju skaita izaugsmei tam jāsasniedz vismaz 2,1 liels rādītājs. Liela loma ir arī iedzīvotāju emigrācijai, kas gandrīz divās reizēs pārsniedz imigrācijas rādītājus. Kopš 1990. ga...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.