Latvijas iedzīvotāju statistisko datu analīze

RĪGAS TEHNISKĀ UNIVERSITĀTE
INŽENIEREKONOMIKAS UN VADĪBAS FAKULTĀTE
Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts
Tālākizglītības nodaļa
Studiju projekts
Latvijas iedzīvotāju statistisko datu analīze
Rīga 2019
Anotācija
Studiju projekta temats: Latvijas iedzīvotāju statistisko datu analīze
Studiju projekts rakstīts latviešu valodā, to veido ievads, 5 daļas, secinājumi un priekšlikumi. Darba apjoms ir 15 lpp., tajā iekļauti divi attēli. Izmantotās literatūras un avotu sarakstā ietverti: pieci avoti latviešu valodā.
Studiju projekta galvenie rezultāti: veicot Latvijas iedzīvotāju statistisko datu apkopošanu un analīzi, tika secināts, ka Latvijas iedzīvotāju skaits pakāpeniski samazinās kopš 1989. gada. Iedzīvotāju skaita samazināšanos ietekmē zems dzimstības koeficients, kas 2016. gadā bija 1,74, taču iedzīvotāju skaita izaugsmei tam jāsasniedz vismaz 2,1 liels rādītājs. Liela loma ir arī iedzīvotāju emigrācijai, kas gandrīz divās reizēs pārsniedz imigrācijas rādītājus. Kopš 1990. ga...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

3parbaudes_darbs_komerctiesības (Gatavs darbs pielikumā)

Eksāmena uzdevums Atbildēt uz jautājumiem (ar piemēriem): Konkludentu darbības pielietošana komerciālas attiecībās? Kas ir „džentlmeņu vienošanās”? Kādas ir atšķirības starp autorlīgumu un “parastu” komerclīgumu? Izstrādāt (modelēt)

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.