Latvijas ieguvumi un priekšrocības no dalības OECD (prezentācija pielikumā)

Mērķis: apzināt OECD darbību un tas iespējamos ieguvumus no dalības šajā organizācijā.

Pētnieciskais jautājums: vai dalība OECD sniedz tās dalībvalstīm, tai skaitā, Latvijai, ieguvumus?

Provizoriskā darba struktūra

1. OECD dibināšana;

2. OECD būtība un funkcijas;

3. OECD būtība;

4. Ieguvumi dalībvalstīm no OECD;

5. Ieguvumi Latvijai no OECD;

6. Galvenie secinājumi un rezultāti.

OECD dibināšana

•1948.gadā tika dibināta Eiropas Ekonomiskās sadarbības organizācija (OEEC), kuras mērķis bija īstenot Māršala plānu un uzraudzīt Eiropas pēckara atveseļošanos.

•Laikam ejot, 1959. gadā, OEEC panākumu vadītas, ASV aicināja izveidot jaunu transatlantisku institūciju, kurā rūpnieciski attīstītās valstis varētu tikties kā līdzvērtīgas (nevis ar donora-saņēmēja modeli, ko iemieso OEEC). «Eiropas marķējums» tika atcelts, tika pievienota attīstības dimensija, un 1961. gada 30. septembrī tika izveidota Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācija (OECD).

•OECD t...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Autora līguma tiesiskie pamati

Saturs Ievads 2 1. Autora līguma tiesiskie pamati 3 2. Autora līguma puses 5 3. Autora līguma noslēgšana un realizēšana 6 4. Autoratlīdzība 9 5.

PSIHOLOGA DARBS SKOLĀ: TIESISKIE ASPEKTI

PSIHOLOGA DARBS SKOLĀ: TIESISKIE ASPEKTI   Ievads Psihologi vistiešākā veidā rūpējas par sabiedrības psiholoģisko labklājību, nodrošinot palīdzību krīzes situācijās, gādājot par garīgo veselību, sniedzot atbalstu

Integrētā mārketinga komunikācijas veidi

1.2. Integrētā mārketinga komunikācijas veidi Katram zīmolam vai produktam jābūt tikpat individualizētam kā mērķauditorijai. Milzīgais plašsaziņas līdzekļu iespēju skaits un virtuālā produktu anonimitāte padara mārketinga

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.