LATVIJAS KOMERCBANKU IZSNIEGTO KREDĪTU ANALĪZE

Latvijas komercbanku izsniegto kredītu analīze (kredīta apjoms, veidi un procentu likmju analīze)
Saturs
Ievads 3
Kredītu teorētiski aspekti 4
Latvijas komercbanku kredītu analīze 5
Secinājumi 6
Izmantotie avoti 7
Ievads
Kreditēšana ir viena no svarīgākām ekonomiskās sistēmas sastāvdaļām. Kreditēšana rada lielu ieguldījumu valsts nacionālā kopprodukta veidošanā, ka arī ar kredītu palīdzību rodas labvēlīgi apstākļi valsts tautsaimniecības attīstībai. Kreditēšana dod iespēju uzsākt jauno biznesu, palīdz uzņēmumiem attīstīties, ka arī dod cilvēkiem iegādāties nepieciešamas lietas, ja nepastāv iespējas visu naudas summu iztērēt uzreiz.
Latvijā darbojās 19 bankas un banku filiāles, kuras piedāvā plašu kredīta pakalpojumu klāstu gan juridiskajām, gan fiziskajām personām. Katrai bankai ir savi piedāvātie kredīta veidi un nosacījumi. Šāda piedāvājumu daudzveidība, var rast apjukumu potenciālām kredītņēmējam. Tieši tāpēc ir svarīgi zināt piedāvāto kredītu veidus, viņu atšķirības un procentu li...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.